Portal
PKB24.pl

strony WWW
Portal informacyjno gospodarczy pkb24.pl powstał na podstawie wytycznych klienta, który chciał stworzyć łatwy w obsłudze portal informacyjny bazujący na wzorcach najlepszych portali branżowych w kraju i za granicą.
kilka kluczowych informacji
czas realizacji

ok. 12 tygodni od podpisania umowy


zobacz jak zrealizowaliśmy projekt
research i analiza konkurencji
Na potrzeby stworzenia projektu graficznego przeprowadziliśmy analizę oraz konsultacje z klientem podczas których zbadaliśmy grupy docelowe, do których kierowane będą informacje na portalu, a także obecne trendy dotyczące publikowania aktualności z Polski i świata.
intuicyjny panel administracyjny
Przyjęliśmy także, że portal musi być łatwy w obsłudze dla samej redakcji, a artykuły w różnych kategoriach powinny być podzielone w sposób logiczny i łatwy, aby odnaleźć się w setkach artykułów dotyczących różnych branż.

Na tej podstawie wybraliśmy najbardziej kompleksową i spełniającą oczekiwania klienta technologię wykonania portalu pkb24.pl tj. WordPress wraz z funkcjonalnością blogową, a następnie przeszliśmy do tworzenia projektu graficznego uwzględniającego wszystkie konieczne założenia.
testy pagespeed przed publikacją
Stawiając na wysoki poziom optymalizacji strony przyjęliśmy założenia przygotowania portalu w taki sposób, aby przeprowadzane testy poprzez PageSpeed oraz GT-Metrix mieściły się w przedziałach 90/100 pkb oraz najwyższego parametru A.

Dla klienta końcowego jest to o tyle ważne, że szybko ładujące się newsy wraz z atrakcyjną szatą graficzną pozwalają na utrwalenie w pamięci oraz późniejszy powrót do samej witryny celem odnalezienia większej ilości informacji.
Chciałbyś zrealizować podobny projekt? Żeby poszło so easy?
Napisz do nas.
Wyślij brief zacznijmy działać
zobacz inne realizacje
So Easy IT - beforeSo Easy IT - after

porozmawiajmy o projekcie